Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.

Slapukų aprašas Suprantu

Pasakų teatras "Kamišibai"

Prekės kodas: 11
15,00 €

Aprašymas

Pasakų teatras "KAMIŠIBAI"

Seniai seniai, tekančios saulės šalyje gyveno išmintingas vienuolis-pasakininkas. Su savo sumeistrautu teatriuku jis keliaudavo iš kaimo į kaimą, kur jo laukdavo išsiilgę pasakų vaikai. Teatriukas turėjo savo vardą - "Ka mi ši bai". Išvertus iš japonų kalbos - "popieriaus teatras". Popieriaus, nes sekamos istorijos iš pradžių nupiešiamos ant popieriaus lapų, o juos keičiant vieną po kito, sekama istorija.

Kamišibai išliko iki šių dienų. Mokymosi, edukacijos tikslais yra leidžiamos spausdintos istorijos. Jos yra naudojamos mokyklose, bibliotekose, palengvina susipažinimą su kultūra, istorija, kalba. Kamišibai visuomet ras vietą ten, kur žmonės susirenka draugėn ir dalinasi istorijomis.

Tokį lengvai transportuojamą teatriuką iš kartono sukūrė Žirafa.lt, kad galėtumėte pasakoti savo istorijas apie viską, kas tik jaudina jūsų širdis ir protus.